Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Tišnov

Mobilní rozhlas

Prodej divadelních abonentek začal právě dnes!

Divadelní předplatné MěKS 2018/2019 právě začíná! A to úžasným představením Kluk z kostek ze známého projektu LiStOVáNí.cz!

Alex svou ženu Jody miluje, ale zapomněl, jak jí to dát najevo. Zbožňuje i svého autistického syna, ale ani za mák mu nerozumí. Sam je plný překvapení a svět je pro něj hádanka, kterou bez pomoci nedokáže rozluštit. Až díky hraní Minecraftu pro sebe otec se synem najdou společný prostor, v němž se začnou lépe poznávat a navzájem se chápat. Dokáže se rozpadlá rodina kousek po kousku, kostku po kostce dát znovu dohromady?
Účinkují: Tomáš Drápela, Věra Hollá a Pavel Oubram

LiStOVáNí uvádí knížky na jevišti už 16 let. Herecká skupina okolo Lukáše Hejlíka divadelně zpracovala už 118 knížek. Představení jsou krátká, dynamická, překvapivá, ať je téma jakékoliv a v celém tom nekonečném seriálu se mění jako aprílové počasí, je LiStOVáNí zábavné. Každoměsíčně hraje až v 50 českých městech, máme velkou radost, že se začíná objevovat i v Tišnově. Přijďte, překvapí Vás!

Pondělí 5.listopadu v 19 hod, sál Kina Svratka, vstupné 160 Kč - předprodej v TIC Tišnov (náměstí Míru 120) a online přes rezervační systém Kina Svratka

Abonentka na všechna plánovaná divadelní představení v sezóně 2018/19: dospělí 1490 Kč, děti do 15 let, studenti, ZTP a senioři 1390 Kč - prodej abonentek probíháv TIC Tišnov od 1. 11. 2018. Počet abonentek je omezený!

A také derniéra výstavy Mykokosmos!

Zažijte s dětmi netradiční Halloween v muzeu. Tajuplná stezka odvahy s úkoly a tvořením pro děti od 3 do 11 let.
Akce se koná v rámci derniéry výstavy Mykokosmos.

Neděle 4.listopadu 2018 od 15 do 18 hod
Muzeum města Tišnova - vstupné 60 Kč

Výstava MINERÁL již tento víkend

Tradiční podzimní burza minerálů proběhne od 2. do 4. listopadu 2018. Minerál TIŠNOV je jedna z největších burz v ČR, kde si přijdou na své zkušení sběratelé i fanoušci minerálů, šperků, kamenů a šutrů všech barev, velikostí a tvarů. Plakát k akci naleznete v příloze.

Přílohy ke stažení

Novinky systému na FB
Nastavení vašeho profilu
Zlepšeme Česko

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.